POŻYCZKA PRZEZ INTERNET ǀ KALKULATOR ǀ KREDYT GOTÓWKOWY

Adam Marciniak z PKO Banku Polskiego Diamentem CIO
Dyrektor Pionu Rozwoju i Utrzymania Aplikacji PKO Banku Polskiego – Adam Marciniak, został wyróżniony Diamentem CIO. Tytuł przyznało niezależne jury konkursu CIO Roku 2015 organizowanego przez International Data Group Poland S.A.

W konkursie doceniane są osoby z dużym doświadczeniem i umiejące stworzyć zaangażowany zespół. Konsekwentni menedżerowie, wierzący w swoją wizję i potrafiący do niej przekonać innych. Tytuł „Odnowiciel strategicznej inicjatywy dla Adama Marciniaka jest efektem wdrożonych przez PKO Bank Polski projektów informatycznych realizowanych w Banku, ale również mających wpływ na cały rynek usług finansowych.

Bank jest doceniany za innowacje oraz szybkość i sprawność wdrażania projektów. Stworzony, na bazie aplikacji IKO, projekt Polski Standard Płatności mobilnych BLIK, został uznany najlepszą innowacją. Nagrodę przyznało międzynarodowe jury konkursu Distribution&Marketing Innovation in Retail Financial Services organizowanego przez Efma.

Bank był również uhonorowany w prestiżowym konkursie SAP Quality Awards 2015 za proces implementacji SAP, który trwał zaledwie 6 miesięcy i był jednym z najkrócej trwających na rynku.

Konkurs CIO Roku – inicjatywa skierowana do szefów IT, w tym roku odbył się po raz trzynasty, a Diamenty CIO przyznawane są od trzech lat. Ocenie podlegają korzyści i efekty przedsięwzięć zakończonych w danym roku. Wyboru laureatów dokonują członkowie jury, w którego skład wchodzą doświadczeni szefowie IT, laureaci tytułu CIO Roku lat ubiegłych.
(cAdOcean 2003-2015, pulsbiznesu.www.PRNews.pl.Pozostale.Rectangle ado.slave(adoceanmyaosdmgikhkpy, BBFLRo0CmAFCcxNGlMz3_NO5EuMaDb3GQUYQlYUvtNr.f7 ;

Źródło: PKO Bank Polski

Bardzo tanie pierscionki

Zobacz tematy powiązane

PKO Bank Polski nagrodzony za patriotyzm w ekonomii

 Bank został uhonorowany nagrodą główną w pierwszej edycji konkursu Indeks Patriotyzmu Gospodarczego „Rzeczpospolitej i Fundacji Patriotyzmu Gospodarczego. PKO Bank Polski zwyciężył w kategorii duże spółki. Podczas uroczystej gali, nagrodę odebrał Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego. Kapituła inauguracyjnej edycji konkursu uznała, że PKO Bank Polski w największym stopniu przyczynia się do rozwoju naszego […]


Raport CSR Banku Zachodniego WBK podwójnie nagrodzony

 W tegorocznej, 9. edycji Konkursu Raporty Społeczne Bank Zachodni WBK otrzymał aż dwie nagrody – Nagrodę internautów oraz wyróżnienie jury. U uzasadnieniu napisano, żeraport BZ WBK za 2014 r. wyróżnia się wiarygodnością, kompleksowym prezentowaniem danych oraz dobrymi narzędziami do podejmowania działań inwestorskich.   Bank opublikował raport społecznej odpowiedzialności po raz drugi. Został przygotowany wg. najnowszej […]


Szybka pożyczka gotówkowa