POŻYCZKA PRZEZ INTERNET ǀ KALKULATOR ǀ KREDYT GOTÓWKOWY

Alior Bank obniża spread w Kantorze Walutowym o 30 proc. na 6 miesięcy
W ramach najnowszej promocji„Ocieplamy kursy na zimę internetowy Kantor Alior Banku wprowadził możliwośćwymiany walut na preferencyjnych warunkach. Z wyjątkowej oferty może skorzystaćkażdy nowy klient Kantoru, który zarejestruje się za pośrednictwem strony http:kantor-online.aliorbank.pl.Promocja trwa do 31 stycznia 2016 r.

 

KantorWalutowy obniżył spread, czyli różnicę pomiędzy ceną sprzedaży a ceną kupnawaluty przez Bank o 30% w porównaniu do oferty standardowej, którą można sprawdzić na stronie www.kantor.aliorbank.pl/forex. Oznaczato, że 13 walut obcych dostępnych w Kantorze będzie można kupić i sprzedać po jeszcze lepszych cenach niż obecnie przez 6 miesięcy od dniarejestracji.

 

Internetowawymiana walut zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego, bo jak pokazujewiększość dostępnych w internecie kalkulatorów oszczędności na wymianie online,tańszej w stosunku do standardowych przewalutowań bankowych, można podczaszagranicznego wyjazdu oszczędzić nawet kilkaset złotych. Alior Bank jestpierwszym bankiem w Polsce, który wprowadził na rynek bankowy kantorinternetowy, który nie tylko wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnymi kursami, alerównież zapewnia wiele innych udogodnień, które może zagwarantować jedynieinstytucja finansowa jaką jest bank. Przewagą rozwiązania oferowanego przezAlior Bank jest nie tylko wysokie bezpieczeństwo środków i realizowanych transakcji(gwarancja BFG i nadzór KNF, ale również możliwość otwarcia bezpłatnychrachunków typu ROR w 14 walutach i wymiany walut w czasie rzeczywistym, a takżedokonywania wpłat i wypłat walut
w oddziałach czy korzystanie z kart debetowych wydawanych do rachunków.

 

Cechąwyróżniającą Kantor Walutowy Alior Banku jest łatwość wymiany środków. Wystarczyzalogować się do platformy i wykonać transakcję, a zakupiona waluta od razu zostaniezaksięgowana na rachunku. Nie ma zatem potrzeby przelewania środków na obcerachunki firm i oczekiwania na przelew zwrotny, jak w przypadku innych rozwiązań dostępnych na rynku.

 

Uruchomionyprzez Alior Bank w lipcu 2012 roku Kantor Walutowy oferuje usługi skierowane
miedzy innymi do podróżników, osób pracujących za granicą, a także do klientówinnych banków posiadających kredyty walutowe, umożliwiając im łatwe, bezpiecznei przede wszystkim tanie pozyskiwanie waluty.

 

Poza atrakcyjnymi kursami, jedną z głównych przewagKantoru Walutowego Alior Banku, jakie wymieniają nasi klienci spłacającykredyty walutowe, są bezpłatne przelewy zakupionej waluty do innych banków. Podwzględem funkcjonalnym natomiast klienci doceniają przede wszystkim szybkośćtransakcji oraz automatyczne zlecenia walutowe pozwalające na kupno środków powybranym kursie i w określonym dniu miesiąca – mówi Tomasz Dośpiał,dyrektor Działu Walutowych Platform Transakcyjnych w Alior Banku.

 

KantorWalutowy z miejsca podbił też serca podróżników, którzy docenili bezpłatnekarty walutowe, darmowe przelewy zagraniczne, czy wypłaty w oddziałach AliorBanku i zagranicznych bankomatach. Dużą popularnością wśród klientów cieszy sięrównież aplikacja mobilna, dostępna na telefony z systemem Android i iOS,pozwalająca na sprawne korzystanie z Kantoru z dowolnego miejsca zapośrednictwem smartfona.

 

Szczegółypromocji „Ocieplamy kursy na zimę sprawdzić można na stronie http:kantor-online.aliorbank.pl
(cAdOcean 2003-2015, pulsbiznesu.www.PRNews.pl.Pozostale.Rectangle ado.slave(adoceanmyaosdmgikhkpy, BBFLRo0CmAFCcxNGlMz3_NO5EuMaDb3GQUYQlYUvtNr.f7 ;

Źródło: Alior Bank

body leasing

Zobacz tematy powiązane

PKO Bank Polski nagrodzony za patriotyzm w ekonomii

 Bank został uhonorowany nagrodą główną w pierwszej edycji konkursu Indeks Patriotyzmu Gospodarczego „Rzeczpospolitej i Fundacji Patriotyzmu Gospodarczego. PKO Bank Polski zwyciężył w kategorii duże spółki. Podczas uroczystej gali, nagrodę odebrał Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego. Kapituła inauguracyjnej edycji konkursu uznała, że PKO Bank Polski w największym stopniu przyczynia się do rozwoju naszego […]


ING Bank Śląski udostępnia klientom e-gwarancję

 ING Bank Śląski oferuje gwarancję bankową w formie elektronicznej, wykorzystującą podpis kwalikowany. E-gwarancja nie wymaga drukowania ani podpisywania na papierze, co pozwala przyspieszyć jej dostawę przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla beneficjenta. – ING Bank Śląski zajmuje wysoką pozycję wśród polskich gwarantów. Po wprowadzeniu do oferty e-gwarancji, jako jeden z pierwszych banków w Polsce […]


Szybka pożyczka gotówkowa