POŻYCZKA PRZEZ INTERNET ǀ KALKULATOR ǀ KREDYT GOTÓWKOWY

Drużyna Alior Banku zajęła III miejsce w 37. PZU Maratonie Warszawskim

Wśród 11 tys. uczestników 37. edycji PZU Maratonu Warszawskiego znalazła się blisko
50-osobowa reprezentacja pracowników Alior Banku. Drużyna Alior Running Team zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji łączonej i szóste w kategorii najszybsza firma.

W weekend 26-27 września odbyła się kolejna edycja PZU Maratonu Warszawskiego jednej
z najważniejszych cyklicznych imprez dla fanów biegania. Główny bieg na dystansie maratońskim, poprzedził tradycyjnie szereg imprez towarzyszących takich jak: Bieg na Piątkę czy inicjatywa skierowana do najmłodszych – Młodzi Bohaterowie Narodowego.

W wydarzeniu uczestniczyło kilkudziesięciu pracowników Alior Banku, w tym drużyna Alior Running Team, która zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji łączonej i szóste w kategorii najszybsza firma. Łącznie w imprezie wzięło udział 12 maratończyków, 10 sztafet maratońskich oraz kilku uczestników Biegu na Piątkę reprezentujących Alior Bank, a także ponad 100 dzieci w ramach biegu Młodzi Bohaterowie Narodowego.

Najszybszy zawodnik Alior Banku – Dariusz Wiśniewski przebiegł linię mety 37. PZU Maratonu Warszawskiegoz czasem 3 godz. 24 min. Bardzo dobre wyniki indywidualne osiągnęli również inni członkowie Alior Running Team – Damian Michalski (3 godz. 30 min i Maciej Formela (3 godz. 31 min.. Najszybsza sztafeta Banku w składzie: Jakub Michalski, Marcin Kowalski, Joanna Sztejna z czasem 3 godz.12 min zajęła wysokie 17. miejsce na 291 startujących drużyn.

(cAdOcean 2003-2015, pulsbiznesu.www.PRNews.pl.Pozostale.Rectangle ado.slave(adoceanmyaosdmgikhkpy, BBFLRo0CmAFCcxNGlMz3_NO5EuMaDb3GQUYQlYUvtNr.f7 ;

Źródło: Alior Bank