POŻYCZKA PRZEZ INTERNET ǀ KALKULATOR ǀ KREDYT GOTÓWKOWY

PKO Bank Polski nagrodzony za patriotyzm w ekonomii
Bank został uhonorowany nagrodą główną w pierwszej edycji konkursu Indeks Patriotyzmu Gospodarczego „Rzeczpospolitej i Fundacji Patriotyzmu Gospodarczego. PKO Bank Polski zwyciężył w kategorii duże spółki. Podczas uroczystej gali, nagrodę odebrał Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

Kapituła inauguracyjnej edycji konkursu uznała, że PKO Bank Polski w największym stopniu przyczynia się do rozwoju naszego kraju, odgrywa wiodącą rolę w budowaniu jego pozycji gospodarczej, nie uchylając się przy tym od powinności względem społeczeństwa.

 

– Jednym z wyzwań, przed jakim stoi dziś polska gospodarka, jest wzmocnienie przedsiębiorstw z rodzimym kapitałem, tak aby były one w stanie na równych warunkach rywalizować z konkurentami z innych krajów. Znak „made in Poland powinien w coraz większym stopniu kojarzyć się z zaawansowanymi technologicznie produktami sprzedawanymi przez polskie firmy pod własnymi markami. Z punktu widzenia Banku patriotyzm oznacza wspieranie rodzimego biznesu, w dobrych i złych czasach, także poprzez finansowanie jego ekspansji zarówno w kraju, jak i za granicą. Jako PKO Bank Polski realizujemy to zadanie w praktyce m.in. otwierając oddział w Niemczech nakierowany na obsługę klientów firmowych prowadzących działalność za naszą zachodnią granicą – podkreśla Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego.

Bank od lat wspiera polską przedsiębiorczość. Jest największym kredytodawcą spośród 22 banków udzielających kredytów z gwarancjami programu de minimis wspierającego MSP. Bank jest także liderem w obsłudze klientów sektora samorządowego.

 

Stale poszukuje nowych rozwiązań. Tworzy produkty i usługi, które wyznaczają nowe trendy na rynku. Buduje pozycję na rynku globalnym wykorzystując zaawansowane technologie, m.in. pracuje nad wdrożeniem rozwiązań biometrycznych w bankowości. Za aplikację mobilną IKO, na bazie której powstał rynkowy standard płatności BLIK Bank zwyciężył w prestiżowym konkursie „Distribution&Marketing Innovation in Retail Financial Services organizowanym przez Efma.

(cAdOcean 2003-2015, pulsbiznesu.www.PRNews.pl.Pozostale.Rectangle ado.slave(adoceanmyaosdmgikhkpy, BBFLRo0CmAFCcxNGlMz3_NO5EuMaDb3GQUYQlYUvtNr.f7 ;

Źródło: PKO Bank Polski

Pożyczka 20000 zł

Zobacz tematy powiązane

ING Bank Śląski udostępnia klientom e-gwarancję

 ING Bank Śląski oferuje gwarancję bankową w formie elektronicznej, wykorzystującą podpis kwalikowany. E-gwarancja nie wymaga drukowania ani podpisywania na papierze, co pozwala przyspieszyć jej dostawę przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla beneficjenta. – ING Bank Śląski zajmuje wysoką pozycję wśród polskich gwarantów. Po wprowadzeniu do oferty e-gwarancji, jako jeden z pierwszych banków w Polsce […]


Leszek Niemycki, Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska wśród Najlepszych Menedżerów2015 roku

 rezes Zarządu Deutsche Bank Polska wśród Najlepszych Menedżerów2015 roku 2015-12-15, 14:48   Bloomberg Businessweek Polska przedstawił ranking najlepszych menedżerów 2015 roku, którzy zostali wyłonieni na podstawie sondażu wśród szefów największych firm w Polsce. Na tegorocznej liście TOP20 znalazł się Leszek Niemycki, Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska. Bloomberg Businesweek Polska jak co roku poprosił czołowych menedżerów […]


Szybka pożyczka gotówkowa