POŻYCZKA PRZEZ INTERNET ǀ KALKULATOR ǀ KREDYT GOTÓWKOWY

Pożyczka bez zdolności – Bank bph kredyt hipoteczny-kredyt mieszkaniowy pko bp

Jeśli środki finansowe są nam potrzebne od razu i nie mamy zdolności kredytowej, należałoby rozważyć pożyczkę w parabanku lub pożyczkę prywatną.

Firmy pożyczkowe dostarczają pożyczek zwykle w oparciu o kilka zasadniczych warunków:

  • Należy mieć polskie obywatelstwo i dowód osobisty
  • Należy posiadać osobiste konto bankowe, dojście do Internetu i często aktywny numer telefonu komórkowego
  • Być w wieku – najczęściej od 20-21 lat do 60-65 lat

Pożyczki bez zdolności kredytowej udzielane są bez badania zdolności kredytowej oraz bez analizowania osoby ubiegającej się o pożyczkę w modnych bazach dłużników: BIK czy BIG InfoMonitor.

Jak wygląda ekspresowa pożyczka gotówkowa?

Niestety, trzeba liczyć się z tym, iż koszty pożyczek w pozabankowych są znacznie wyższe niż koszty kredytów i pożyczek w bankach. Na dodatek trzeba liczyć się z wieloma innymi ograniczeniami, między innymi:

  • Okres pożyczkowania wynosi przeważnie od 1 do 30 dni
  • Kwota kredytu wynosi zwykle od 100 do 3 500 zł

Szybka pożyczka

Zobacz tematy powiązane

FM Bank wprowadził do swojej oferty nowy kredyt dla przedstawicieli wolnych zawodów. Maksy…

FM Bank wprowadził do swojej oferty nowy kredyt dla przedstawicieli wolnych zawodów. Maksymalna kwota kredytu wynosi 500 tys. zł.   Kredyt Profesja Premium Plus skierowany jest do specjalistów, którzy prowadzą indywidualną działalność gospodarczą lub mają spółkę cywilną. FM Bank przygotował kredyt dedykowany: lekarzom, stomatologom, notariuszom, radcom prawnym oraz adwokatom. Z tej formy finansowania mogą skorzystać […]


Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Layetana Developments Polska, decydującym czy…

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Layetana Developments Polska, decydującym czynnikiem przy wyborze mieszkania jest gwarancja jakości wykonania. Cecha ta została uznana za bardzo istotną przez 41% oraz za istotną przez 44% respondentów. Przy zakupie mieszkania warto zastanowić się nad czynnikami, które w dłuższej perspektywie będą dla nas najważniejsze. Skoncentrowanie uwagi na własnych potrzebach pozwoli […]