POŻYCZKA PRZEZ INTERNET ǀ KALKULATOR ǀ KREDYT GOTÓWKOWY

Produkty banku Alior Bank – Megahipoteka-oferta standardowa

Propozycja banku Alior Bank

Megahipoteka-oferta standardowa Alior Bank

O jeden kredyt mogą ubiegać się maksymalnie 3 gospodarstwa domowe, jednak nie więcej niż 6 osób.
Możliwość uzyskania kredytu z okresem spłaty nawet do 30 lat.
Wstępna decyzja kredytowa wydawana jest w 1 dzień od złożenia przez Klienta kompletnego wniosku kredytowego w oddziale Banku. Wypłata środków w ciągu 10 dni od wydania wstępnej decyzji możliwa jest pod warunkiem podpisania przez Klienta umowy oraz spełnienia warunków określonych w umowie.


Ogólny opis i zestawienie propozycji z innymi w tej kategorii znajdziesz pod linkiem: Megahipoteka-oferta standardowa Alior Bank
Wybór kredytu konsumenckiego wydaje się nietrudny. Propozycji osiągalnych faktycznie od ręki jest wiele, banki rywalizując ze sobą stale produkują nowe promocje. Mnóstwo osób szukając atrakcyjnego dla siebie zobowiązania kieruje głównie uwagę na rzeczywiste oprocentowanie. Natomiast nie zawsze zobowiązanie, którego rzeczywiste oprocentowanie jest najmniejsze jest najkorzystniejszy.

Pod uwagę należy brać dużo składników produktu, także trzeba wiedzieć na co zwrócić uwagę w czasie rozmowy z przedstawicielem banku.

Serwis ebankier.eu wraz z serwisem eCasa.pl przygotował specjalny formularz poprzez jaki można całkiem gratisowo skorzystać z pomocy doradcy finansowego.

Pomoc jest całkiem bezpłatna a w trakcie rozmowy doradca zaprezentuje najkorzystniejszy produkt pasujący do Państwa sytuacji a także pomoże wypełnić wniosek.

POROZMAWIAJ Z DORADCĄ


Bardzo tanie pierscionki

Zobacz tematy powiązane

PKO Bank Polski nagrodzony za patriotyzm w ekonomii

 Bank został uhonorowany nagrodą główną w pierwszej edycji konkursu Indeks Patriotyzmu Gospodarczego „Rzeczpospolitej i Fundacji Patriotyzmu Gospodarczego. PKO Bank Polski zwyciężył w kategorii duże spółki. Podczas uroczystej gali, nagrodę odebrał Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego. Kapituła inauguracyjnej edycji konkursu uznała, że PKO Bank Polski w największym stopniu przyczynia się do rozwoju naszego […]


ING Bank Śląski udostępnia klientom e-gwarancję

 ING Bank Śląski oferuje gwarancję bankową w formie elektronicznej, wykorzystującą podpis kwalikowany. E-gwarancja nie wymaga drukowania ani podpisywania na papierze, co pozwala przyspieszyć jej dostawę przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla beneficjenta. – ING Bank Śląski zajmuje wysoką pozycję wśród polskich gwarantów. Po wprowadzeniu do oferty e-gwarancji, jako jeden z pierwszych banków w Polsce […]


Szybka pożyczka gotówkowa