POŻYCZKA PRZEZ INTERNET ǀ KALKULATOR ǀ KREDYT GOTÓWKOWY

Trzy produkty strukturyzowane Deutsche Bank PBC wśród najlepszych na rynku w 2013 roku
Wśród 20 produktów strukturyzowanych, które miały najlepsze wyniki w 2013 roku, znalazły się trzy produkty z oferty Deutsche Bank PBC: db Gwarancja – Rok Dolara I, Certyfikat Bonus Limitowany powiązany z ropą, Certyfikat Express db EuroStoxx50 III.

 

Według danych zebranych przez Analizy Online, w 2013 roku zakończyło się ponad 400 produktów strukturyzowanych dedykowanych Klientom detalicznym. Zysk wypracowało 60% z nich. W gronie 20 najlepszych na rynku – które pozwoliły inwestorom na osiągnięcie zysków w wysokości ponad 9,3 proc. netto rocznie – są trzy produkty Deutsche Bank PBC.

Na piątym miejscu zestawienia z zyskiem 12,3% brutto w skali roku znalazł się roczny strukturyzowany produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy – db Gwarancja Rok Dolara I. Zysk
z inwestycji w db Gwarancję – Rok Dolara I był uzależniony od zachowania kursu USD/PLN. Produkt zapewniał 100-procentową ochronę zainwestowanej składki.

 

Z kolei Certyfikat Bonus Limitowany powiązany z ropą Brent wypracował zysk 12,85% brutto w skali roku. Trzeci produkt Deutsche Bank PBC wśród 20 najlepszych zakończonych w 2013 roku to Certyfikat Express db EuroStoxx50 III. Rozwiązanie oparte na notowaniach indeksu skupiającego 50 największych przedsiębiorstw z państw strefy euro osiągnęło wynik 12,1% brutto rocznie.

 

– Deutsche Bank PBC kieruje ofertę produktów strukturyzowanych do Klientów, którzy oczekują osiągnięcia zysków wyższych niż w przypadku produktów depozytowych. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że pozwalają inwestować – nawet stosunkowo niewysokie kwoty – w indeksy giełdowe z całego świata czy aktywa, w które samodzielnie Klienci nie byliby w stanie lokować swoich pieniędzy – mówi Monika Szlosek, Dyrektor Departamentu Produktów Detalicznych i Inwestycyjnych, Deutsche Bank PBC.

Ranking najlepszych pozyczek pozabankowych

Zobacz tematy powiązane

PKO Bank Polski nagrodzony za patriotyzm w ekonomii

 Bank został uhonorowany nagrodą główną w pierwszej edycji konkursu Indeks Patriotyzmu Gospodarczego „Rzeczpospolitej i Fundacji Patriotyzmu Gospodarczego. PKO Bank Polski zwyciężył w kategorii duże spółki. Podczas uroczystej gali, nagrodę odebrał Zbigniew Jagiełło, prezes Zarządu PKO Banku Polskiego. Kapituła inauguracyjnej edycji konkursu uznała, że PKO Bank Polski w największym stopniu przyczynia się do rozwoju naszego […]


ING Bank Śląski udostępnia klientom e-gwarancję

 ING Bank Śląski oferuje gwarancję bankową w formie elektronicznej, wykorzystującą podpis kwalikowany. E-gwarancja nie wymaga drukowania ani podpisywania na papierze, co pozwala przyspieszyć jej dostawę przy zachowaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla beneficjenta. – ING Bank Śląski zajmuje wysoką pozycję wśród polskich gwarantów. Po wprowadzeniu do oferty e-gwarancji, jako jeden z pierwszych banków w Polsce […]


Szybka pożyczka gotówkowa